ד"ר ברונו קריינר, מומחה לכירורגיית של הפה והלסתות,
ד"ר קריינר הינו גם רופא כללי    (  MD)ולכן הינו הרופא שיודע לטפל במטופל בעל הרקע הבריאותי המורכב.
במסגרת מרפאת המומחים, ד"ר קריינר מבצע השתלות דנטאליות מורכבות, השתלות עצם כהכנה לביצוע שתלים דנטלים, הרמות סינוס,  עקירת שיניים לרבות שיני בינה כלואות מורכבות.

כרורגיה זעיר פולשנית, ד"ר קריינר מבצע השתלות דנטאליות ללא הרמת מתלה במקרים המתאימים, זאת באמצעות שיטות חדשניות של תכנון ממוחשב של ההשתלה המאפשרות, בין היתר, הימנעות מהרמת סינוס והשתלות עצם מורכבות במקרים המתאימים. שיטות אלו מאפשרות גם תכנון מוקדם מדויק של השיקום הזמני.
כמו כן, ד"ר קריינר מבצע הרמת סינוס זעיר פולשנית באמצעות שיטות חדשניות (הרמת סינוס הידראולית). שיטות אלו ממעטים את תופעות הלוואי של הטיפול, כגון נפיחות וכאבים.

ד"ר תמר דוקרסקי-מרקס,  מומחית למחלות חניכיים (פריודונטיה)
ד"ר דוקרסקי-מרקס בנוסף להשתלות דנטאליות מורכבות מבצעת את כל טיפולי החניכיים המסורתיים כולל טיפול בנסיגת חניכיים, טיפול במחלת חניכיים אגרסיבית בקרב צעירים השתלת חניכיים ועוד. כל טיפולי החניכיים מיושמים גם באמצעות כירורגיה פריודונטאלית ולרוב ללא כירורגיה.

ד"ר יונית שווץ-לוין, מומחית לטיפולי שורש (אנדודונטיה)
ד"ר שווץ-לוין מבצעת טיפולי שורש מורכבים כולל חידושי טיפולי שורש מזה שנים רבות. במרפאת מומחים הותקן מיקרוסקופ יעודי למטרה זו המאפשר ביצוע טיפול שורש שאין שני לו. טיפול שורש טוב הינו הבסיס לביצוע שיקום מוצלח.

ד"ר אבי סלסקירופא שיניים
לד"ר סלסקי כשלושים שנות ניסיון ברופאת שיניים וניסיון רב בביצוע שיקומי פה מורכבים. בשנים האחרונות עוסק ד"ר סלסקי גם בטיפול בנחירות ודום נשימה חסימתי, באמצעות התקנים דנטלים, במקרים המתאימים. טיפול זה משפר את הנשימה הלילית ואיכות השינה ואיכות החיים של המטופל ובן הזוגו/ה.

גב' נירית אפשטיין, שיננית: בעלת כ 15 שנות ניסיון בתחום,  מבצעת הסרת כתמים ומשקעי אבן. בנוסף, אנו מעמידים לרשותכם הדרכות אישיות המיועדים למטופלי המרפאה בכל הנוגע לתחזוקת שיניים ושתלים ושמירה על היגיינה אוראלית נאותה.


ד"ר ברנס-הדר ליאת, מומחית לשיקום הפה
בוגרת תוכנית ההתמחות באוניברסיטת תל אביב. סיימה את לימודי רפואת השיניים בפקולטה לרפואת שיניים של האוניברסיטה העברית בירושלים בשנת 2002. בעלת תואר שני בביולוגיה התפתחותית ועסקה במחקר בתחום הרוק וחומרים דנטליים.
בעלת ניסיון עשיר ועיסוקה המרכזי הוא בתוכניות שיקום מורכבות, לסתות מחוסרות שיניים, אסטתיקה, כתרים, גשרים והשתלות דנטליות. 
ד"ר ברנס-הדר חברה בהסתדרות לרפואת שיניים ובאיגוד הישראלי לשיקום הפה. הינה חלק מסגל ההוראה הקלינית בבי"ס לרפואת שיניים בפקולטה לרפואה של אוניברסיטת תל אביב.