ד"ר ברונו קריינר
מומחה לכירורגיית פה ולסתות
מרפאת מומחים
פורום כירורגיית פה ולסת והשתלות שיניים >

רופא לטיפול שורש


קיים קשר הדוק בין הצלחת הטיפול של רופא לטיפול שורש לבין המטופל שלו. כשמתקיימת תקשורת טובה, האינפורמציה זורמת בין מטפל למטופל, יהיו לכך בהכרח השלכות חיוביות.

כאשר רופא לטיפול שורש משתף את המטופל שלו בפרטים חשובים, המטופל מרגיש שהוא יכול לסמוך על רופאו. במרפאה של ברונו קריינר ניתן למצוא רופא לטיפול שורש אשר יבצע את הטיפול על הצד המקצועי והטוב ביותר במקביל ליחסי מטפל-מטופל אנושיים וחמים.

ישנם אנשים אשר חווים חרדה עמוקה ופוביה דנטלית. על רופא לטיפול שורש לא רק לבצע את עבודתו באופן המקצועי ביותר אלא גם לדעת להרגיע את המטופל ולהשרות עליו רוגע ובטחון. אפשר אפילו להשתמש בגז צחוק שיעזור להתגבר על הפחד.

לעתים רופא לטיפול שורש יפגוש מטופל שיש לו קושי לפתוח את הפה, שבמקרה הזה דורש שהייה ממושכת עם פה פתוח, לכן יתכן שיקבעו מספר מפגשים לטיפול במקום אחד ארוך.

נסיגת חניכיים זהו תהליך בו החניכיים נסוגות וחושפות את שורש השן. הסיבות לנסיגת חניכיים הן שונות ומגוונות. ביניהן דלקת חניכיים, עישון, מגע עם חומרים כימיים, טיפול אורטודנטי וגנטיקה. מתי צריך לפנות אל רופא להשתלת חניכיים? כאשר שורש השן חשופה ויש חשש לעששת או כאשר הנסיגה פוגעת בפן האסתטי ובעקבות כך נפגעת רמת איכול החיים של המטופל שאינו יכול להנות מחיוך מלא. רופא להשתלת חניכיים יכול לפתור את הבעיה על ידי השתלת חניכיים. מדובר בטיפול מתקדם וחדשני אשר מביא לתוצאות נהדרות.

רופא לשיקום הפה הוא מומחה ברפואת שיניים שמשחזר שיניים על מנת לשפר תיפקוד אצל המטופל. ובל נשכח את הפן האסתטי שגם הוא חשוב. רופא לשיקום הפה עובד ברמה טיפולים מן הגבוהות בתחום רפואת שיניים שכוללת טיפולים מורכבים כגון השתלת חניכיים, השתלת שיניים, בעיות סגר מורכבות והפרעות תיפקודיות באזור הלסת.

ד"ר ברונו קריינר הוא בדיוק מומחה מן הסוג הזה. ד"ר קריינר הוא רופא לשיקום פה, מומחה לכירורגיה של הפה והלסת, בעל נסיון רב. במרפאה בהנהלתו, צוות רופאים מומחים בכל תחומי רפואת השיניים. רופא לשיקום פה יודע להתוות את הטיפול הדנטלי המדוייק והנכון לשביעות רצונו המלא של המטופל, כל זאת בהתבסס על הידע והנסיון רבי השנים, גישה אנושית, יחס אישי ומחוייבות להצלחת הטיפול.
 


 אנא מלאי/י פרטיך וניצור קשר בהקדם: