ד"ר ברונו קריינר
מומחה לכירורגיית פה ולסתות
מרפאת מומחים
פורום כירורגיית פה ולסת והשתלות שיניים >

שיקום הפה ואסתטיקה


הטיפולים:
 
 
הנושא של שיקום הפה נכנס חזק בשני העשורים לתוך התחום של רפואת שיניים. בשנים האחרונות למעלה מ-3 אחוז מכלל רופאי השיניים עברו התמחות בתחום של שיקום הפה. זו הסיבה שאנחנו יכולים לראות לא מעט את התואר, רופא לשיקום הפה, שכן ההתמחות הזאת הפכה להיות משמעותית בתחום של רפואת שיניים. 
מה זה שיקום הפה 
 
הרעיון של שיקום הפה מורכב משני חלקים, חלק אחד הוא שיקום אסתטי שנוצר כתוצאה מצרכים של נראות ומראה, חלק זה כולל בעיקר טיפול אורתודנטי, של שתלים, יישור, הלבנת שיניים, טיפול בסגירת השיניים ועוד. חלק אחר הוא יותר שיקום הפה במקרים של כאבים או מצבים של ריקבון ודלקות בשיניים. מצב זה נוצר כתוצאה מהזנחה של השיניים לאורך שיניים (נפוץ מאוד בקרב אנשים שמשתמשים בסמים או מעשנים כבדים). בשני המקרים הטיפול יתבצע על ידי רופא לשיקום הפה. 
 
הטיפול לשיקום הפה יכלול בדרך כלל עקירות של שיניים, השתלות, שימוש בסוגרים שונים ועוד. למרות שכיום ניתן לבצע השתלות שיניים ביום אחד, לעיתים קרובות טיפול שיקום הפה יכול לקחת שבועות וחודשים ארוכים. הכל תלוי כמובן במצב הפה ובקצב התקדמות הטיפול. זה נכון גם במידה והטיפול הוא קוסמטי וגם במידה ומדובר בטיפול לשיקום מעשי של הפה. 
מומחה לשיקום הפה
 
אחד השינויים שחלו בתחום של שיקום הפה ואנחנו יכולים לראות את זה אצל רופאים רבים בישראל, זו העובדה שטיפול השתלות שיניים נעשות בלייזר. טיפולים אלה מאפשרים למטופל ליהנות לא רק מטיפול שלוקח יום אחד, אלא גם מטיפול נטול כאבים. את כל הפרטים על טיפולי השתלות שיניים בלייזר מומלץ לקבל אצל הרופא לפני הטיפול, הן מבחינת יעילות הטיפול והן מבחינת משך הזמן שהוא נמשך ומחזיק מעמד. בדרך כלל רופא לשיקום הפה שמבצע השתלות שיניים, מבצע גם שיקום על גבי השתלים במידת הצורך, הן שיקום קבוע והן שיקום נשלף. 
 
לפני שאנחנו מסיימים, ההמלצה שלנו היא, כשאתם הולכים למומחה לשיקום הפה, תבדקו מה הוא מציע לכם, תבקשו לראות סימולציה של הטיפול, על מנת שתוכלו לראות כיצד תיראו בסוף הטיפול. הדרך לשם אולי תהיה ארוכה אבל אנחנו בטוחים שהתוצאה תהיה משתלמת. 
 
אנחנו רוצים להמליץ לכם כאן על ד"ר ברונו קריינר, מומחה לשיקום הפה, בין היתר, שמבצע טיפולי שיקום הפה בת"א. ד"ר קריינר הוא בעל ניסיון רב בתחום, למד את המקצוע במשך שנים והתמחה בו. תחת ידיו עברו מטופלים רבים ומרוצים. 
 


 אנא מלאי/י פרטיך וניצור קשר בהקדם: